معرفی شرکت پارس صنعت تهویه

شرکت پارس صنعت تهویه با هدف ارتقاء صنعت تهویه مطبوع کشور فعالیت خود را در دهه هفتاد آغاز نمود ودر این راستا با بهره­مندی از مدیران و متخصصین مجرب، حرکت خود را با سرعت چشم­گیری ادامه داده و درحال حاضر با حسن اعتماد و همراهی کارفرمایان و مشاورین محترم که مهمترین عامل در پیشرفت سریع این شرکت بوده اند به عنوان یکی از پیشتازان صنعت تهویه مطبوع در کشور مطرح می­باشد.

این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری از دو کمپانی معتبر جهانی( MTAایتالیا) توانسته است محدوده وسیعی از انواع سیستم­های تهویه مطبوع(چیلرهای هوا خنک و آب خنک با کمپرسور اسکرال واسکرو، فن­ کویل و هواساز ساخت کمپانی MTAایتالیا و سیستم­های چگالشی پیشرفته مرکزی را با مشخصات و استانداردهای جهانی ارائه نماید . همین امر سبب گردیده تا حضوری چشمگیر در اکثر پروژهای بزرگ داشته باشد.

همچنین شرکت پارس صنعت تهویه با هدف حفظ مزیت رقابتی خود در زمینه خدمات پس از فروش، خلق فرصت­های توانمندسازی وتوسعه منابع انسانی را در صدر برنامه ­های استراتژیک خود قرار داده و با اجرای برنامه های آموزشی برای نیروهای انسانی خود و نمـایندگان خدمات پس از فـروش در شهرستان­هـا سعی بر آن دارد تا با به روز نگه داشتن اطلاعات و دانش آنان موفق به ارائـه خدمات هرچه بهتر گردد. این شـرکت در سراسر کشور با داشتن کادر مجرب فروش وخدمات پس از فروش همواره آماده ارائه مشاوره، طراحی، فروش، راه­ اندازی و نگهداری سیستم­های تهویه مطبوع در پروژه­ های صنعتی، تجاری، اداری و مسکونی می­باشد.

امروزه که کشور های جهان و صنعتی از دوران صنعت عبور کرده اند و در دوره فناوری و تکنولوژی به سر می برند و در این زمینه رقابت های شدیدی با هم دارند، شرکت پارس صنعت تهویه عزم خود را جزم کرده تا از رقابت و به روز ماندن عقب نماند لذا با استفاده از علم روز تکنولوژی و استفاده از استاندارد های جهانی و با به کاری گیری متخصصان مجرب و کارآزموده قدم در راه پیشرفت گذاشته و از سال 1397 تولید سیستم های تهویه مطبوع از جمله چیلر و فن کویل را آغاز کرده است. در سال های اخیر با همت تیم متخصص و مجموعه پرتلاش، با گسترش خط تولید خود، موفق به طراحی و ساخت دیگر محصولات حوزه تهویه مطبوع همچون هواساز، ایرواشر، روفتاپ پکیج و کندانسینگ بویلر چگالشی شده است.

اسکرول به بالا